Home » Sponzoring

Sponzoring

Spoločnosť Aurora International svojimi službami podporuje projekty rôznych rozmerov, ktoré prispievajú v akejkoľvek podobe k dobrej veci. Naším cieľom je aktívne spolupracovať a byť nápomocný pre rozličné neziskové organizácie, nadácie či občianske združenia, ako aj podporovať vzdelávacie, športové, kultúrne (hudobné festivaly, výstavy,...), umelecké a iné podujatia a akcie.

Aurora International sponzoring

Poskytovaný sponzoring zahŕňa všetky polygrafické služby – tlač propagačných a reklamných materiálov (vizitky, letáky, bulletiny,...), ako aj spoluprácu pri tvorbe grafických návrhov na spomínané dokumenty. Súčasťou sponzoringu môže byť takisto vytvorenie internetových stánok alebo SMS aplikácií (súťaže, ankety, objednávky).

Sponzoring - spôsob, ako sa zviditeľniť a ušetriť

Kvalitné propagačné materiály vás budú reprezentovať na svetovej úrovni. Dokážu zaujať a postarať sa o to, že nezostanú nepovšimnuté – to vám zaručene prinesie úspech. Či už v podobe získania nových klientov, dobrovoľníkov alebo ďalšieho sponzoringu.

Navyše, vám sponzoring od Aurora International viditeľne zníži náklady na grafické, webdesignerske, propagačné, či IT služby. V rámci spolupráce získate tieto služby len za zlomok ceny.
Môžete tak ušetriť 50% až 80% z ceny - výmenou za reklamu.
Stačí, ak uvediete názov našej spoločnosti Aurora International ako sponzora, alebo partnera projektu.

Ozvite sa nám, radi Vás podporíme.

Formy sponzoringu

  • jednorazový a pravidelný sponzoring
  • dlhodobé poskytovanie komplexných služieb za výhodných podmienok
  • vytvorenie návrhov a tlač propagačných či reklamných materiálov
  • tlač vizitiek, hlavičkových papierov a rôznych tlačív pre akékoľvek účely spojené s činnosťou, ktorá je predmetom vzájomnej dohody pri sponzoringu

Support 24x7 Kontakt

Akciová ponuka